Carnavalsbal!

Geplaatst door op 13 december 2009

Beste carnavalsvrienden,

Het zit er weer aan te komen het nieuwe carnavalseizoen!! En zoals ieder jaar wordt het jeugd- prinsenpaar van Budel weer gekozen binnen onze vereniging. Daarbij hoort natuurlijk een spetterende bekendmaking gevolgd door een gigantisch carnavalsbal bij ons in de Blokhut. Dit alles zal plaatsvinden op woensdag 30 december van 18.30 tot 21.00 uur. En ook dit jaar hebben we weer een prijsje voor de mooist verklede jongen en meisje!!!

Dit jaar mag je voor het eerst vrienden en vriendinnen uitnodigen van jullie school uit Budel, dit is alleen voor de kinderen die in groep 8 zitten! Je mag maximaal 3 vrienden of vriendinnen meenemen om deze avond te komen kijken. (let op alleen voor de groep 8ters)

Omdat het carnavalsbal en kerst is komen de volgende clubavonden te vervallen. Vanaf maandag 21 december t/m zaterdag 2 januari is het dus geen club.

NAMENS DE LEIDING WENSEN WE JULLIE ALLEMAAL FIJNE FEESTDAGEN EN EEN GELUKKIG 2010!!

Groeten van de Leiding
www.jeugdclubsbudel.nl

Reageren is niet mogelijk.