Jeugdprinsenpaar 2009-2010

Geplaatst door op 3 januari 2010

Bokken en Geiten, mogen wij jullie voorstellen aan: Bas Beerten en Nienke Schenkels, beide gek van de Jeugdclub, Voetballen en natuurlijk Carnaval!! Samen vormen zij het splinternieuwe jeugdprinsenpaar van Budel! Ook dit jaar is het Jeugdclubs Budel weer gelukt een spetterend paar voor onze jonge carnavalsvierders naar voren te dragen.

Bas Beerten woont al zijn hele leven in ons Bokkenrijk, samen met zijn vader Peter, moeder Ellian en broers Stef en Stijn maakt hij er een gezellige bende van in de Taxandrialaan. Naar school moet hij ook nog geregeld waar meester Rob en juffrouw Tamara hem dit jaar gaan opleiden tot een echte brugklasser.
Wanneer je naar Bas op zoek bent is het verstandig om eerst even al zijn hobby’s en vrienden af te lopen voordat je het thuis gaat proberen. Zo kan je hem treffen in de blokhut ‘Op de Berg’, bij SV Budel D2 in de spits, op het schoolplein met zijn vriendjes of zit hij lekker ontspannen aan het water te vissen. Bas is namelijk graag ‘OP RAK’ en dat rakken, dat komt hem goed van pas wanneer hij dadelijk op alle recepties, sleuteloverdrachten, optochten enz mag verschijnen als onze Jeugdprins 2010. Dit jaar zal CV de Doerakkers met trots kunnen zeggen dat de jeugdprins bij hun uit de vereniging komt.
Zo zie je dat Bas het carnavalsgevoel al behoorlijk in de vingers heeft.

Jeugdprinses Nienke is de spontane dochter van Johan en Jacqueline Schenkels en samen met zusje Maud wonen zij in de Fazantlaan in ons eigen Bokkenrijk. Als het Prinsenpaar door het vele gerak en gesjouw een keertje lekker een doordeweeks ochtendje wil uitslapen, dan zal ons prinsesje dit even met juffrouw Bianca van ‘De Boogert’ moeten overleggen.
Het gehele jaar door kunnen jullie Nienke herkennen aan de vele petten (14 verschillende!) waarmee ze dagelijks weer een andere outfit probeert op te leuken. Het zal dan ook even wennen zijn wanneer deze pettelarij plaatsmaakt voor het prachtige prinsessenkroontje.
Ook Nienke is een gezellig druk baasje, natuurlijk slaat ook zij geen clubavond van Jeugdclubs over en is ze ook een aantal keer te vinden als middenvelder bij FC Cranendonck. Tussen de bedrijven door spreekt ze regelmatig af met de vele vriendinnen, om dan samen stoere dingen te ondernemen zoals, quad rijden en belletje trekken in de buurt. Maar dit is haar natuurlijk allemaal vergeven als kersverse jeugdprinses! Vorig jaar heeft ze al lekker voor kunnen proeven in onze jeugd raad van 11 waardoor ze nu geknipt is om samen met Bas aan het hoofd van onze jonge carnavalsvierders van Budel te staan!

Ieder jaar is het voor de Jeugdprins en Jeugdprinses weer een verassing wie hun wederhelft zal zijn in hun functie als prinsenpaar. Tot het moment van de fotosessie, waar zij meteen een stralend paar moeten vormen. Altijd is er dan al de stiekeme hoop en het gissen vooraf en dit jaar hadden ze beide het juiste voorgevoel. Zo had Bas vooraf al aan de leus gedacht, want ‘misschien’ deed de prinses ook wel aan voetbal. En had Nienke stiekem ook al Bas verwacht. Dat het een knallend seizoen beloofd, bleek dan ook direct bij de eerste foto’s waarvan beide gezichten het enthousiasme was af te lezen!

Er is geen twijfel over mogelijk, deze carnavals kanjers gaan er samen met jullie een geweldig Jubileumjoar van maken onder hun leus:
Now de voetbalschoen in de kast
Want mej carnaval wurd alles afgelast

Reageren is niet mogelijk.