Carnaval 2011

Geplaatst door op 16 december 2010

Beste carnavalsvrienden,

Het zit er weer aan te komen het nieuwe carnavalsseizoen!! En zoals ieder jaar wordt het jeugdprinsenpaar van Budel weer gekozen binnen onze vereniging. Daarbij hoort natuurlijk een spetterende bekendmaking gevolgd door een gigantisch carnavalsbal bij ons in de Blokhut. Dit alles zal plaatsvinden op vrijdag 14 januari van 18.30 tot 21.00 uur. En ook dit jaar hebben we weer een prijsje voor de mooist verklede jongen en meisje!!!

Dit jaar mag je voor het eerst vrienden en vriendinnen uitnodigen van jullie school uit Budel, dit is alleen voor de kinderen die in groep 8 zitten! Je mag maximaal 3 vrienden of vriendinnen meenemen om deze avond te komen kijken. (let op alleen voor de groep 8ters)

IVM feestdagen geen club vanaf vrijdag 24 december t/m zaterdag 1 januari.
IVM carnavalsbal vervalt de club vanaf woensdag 12 januari t/m dinsdag 18 januari.

NAMENS DE LEIDING WENSEN WE JULLIE ALLEMAAL FIJNE FEESTDAGEN EN EEN GELUKKIG 2011!!

Groeten van de Leiding
www.jeugdclubsbudel.nl

Reageren is niet mogelijk.