Jeugdprinsenpaar 2011!

Geplaatst door op 17 januari 2011

Bokken en Geiten, met veel plezier laat ik jullie kennis maken met het kersverse Jeugdprinsenpaar: Jeugdprins Luuk en Jeugdprinses Romy.
Zij gaan ervoor zorgen dat carnaval 2011 ook voor onze Jonge bokjes en geitjes weer een groot feest wordt!

Luuk van Vlierden is de oudste zoon van Mark en Annemarie. Samen met broertje Twan komen ze al jaren wekelijks naar de clubavonden en slaan steevast geen activiteit over. Verder is sporten een grote hobby van Luuk, op het tennis- en voetbalveld is hij dan ook wekelijks actief. Naast het sporten in het veld is er nog het supporteren langs de kant, voor SV Budel 1 maar zeker ook voor PSV. Wie onze prins wel eens in vrije tijdskleding ziet, weet dat een rood-wit shirt tot de standaard outfit behoord.
Carnaval vieren is onze prins met de paplepel ingegoten, hij werd als Neuspeuter geboren en al snel ontstond daar de eigen vereniging, DE SNOTNEUZEN, waarmee Luuk de laatste 8 seizoenen fanatiek strijd voor de eerste plaats in de kinderoptocht! Als prins zou hij zijn macht graag willen gebruiken om het juryberaad ietwat te beïnvloeden. Verder is onze prins ook een vaste artiest met bandparodie bij de kinderbonte middag en ook een optreden op school wordt niet vergeten. Dit doet hij samen met Dion van den Dungen onder artiestennaam “Duo kei gaaf”.
Tussen alle bezigheden door gaat dit drukke baasje ook nog gewoon elke dag naar De Schatkist om daar van meester Henk te leren over rekenen en taal.

Romy van Moorsel komt uit een gezellig druk gezin aan de Nieuwendijk in ons eigen Bokkenrijk. Vader Henny en Moeder Monique hebben het er maar druk mee, want naast broer Kevin heeft Romy nog 2 zussen Kim en Indy. En Romy’s favoriet ‘Sjors’ de hond mag ook niet ontbreken in dit verhaal. Als het mogelijk was werd Sjors de vorst aldus onze kersverse prinses.
Ook Romy kennen we natuurlijk van de Jeugdclub, wekelijks op de clubavonden maar ook het zomerkamp en de maand- activiteiten zijn vaste prik. Verder doet ze aan reddingszwemmen bij de Cranendonckse Zwemclub in Budel, waar ze wekelijks oefenen om mensen snel en veilig boven water te halen. Ook onze jeugdprinses houdt van op de bühne staan en wel met haar gitaar, zo heeft ze vorig jaar al met succes meegedaan met ‘Budel’s got talent’.
Carnaval wordt ieder jaar uitbundig gevierd, zo zit Romy al jaren bij de jeugd raad van 11 en vond ze het dan ook tijd worden om maar eens voorop te lopen in de polonaise! Romy zit op de Boogert bij jufrouw Bianca in de klas en hoopt dat haar klasgenootjes natuurlijk ook een top carnaval gaan krijgen!

Maar de komende weken zet ons prinsenpaar dus even de hobbies en schoolwerkzaamheden op een laag pitje, want carnaval vieren staat op nummer 1! Hiervoor hebben ze prachtige nieuwe prinsenpakken gekregen van de Buulderbuk, zodat ze weer op en top voor de dag kunnen komen. En dit gaan ze natuurlijk niet alleen doen maar samen met hun eigen jeugd raad van 11 en vorst. Samen zullen Prins Luuk en Prinses Romy carnaval 2011 tot een groot feest maken onder hunne leus:

Effe nè zwimme of balle, maar mej os lekker carnavalle!!

Jeugdprinsenpaar 2011

Jeugdprinsenpaar 2011

Reageren is niet mogelijk.