Carnavalsbal 2012

Geplaatst door op 17 december 2011

Beste carnavalsvrienden,

Het zit er weer aan te komen, het nieuwe carnavalsseizoen! En zoals ieder jaar wordt het jeugd prinsenpaar van Budel weer gekozen binnen onze vereniging. Daarbij hoort natuurlijk een spetterende bekendmaking gevolgd door een gigantisch carnavalsbal bij ons in de blokhut. Dit alles zal plaatsvinden op vrijdag 6 januari van 18:30 tot 21:00 uur. Ook dit jaar hebben we een mooie prijs voor de mooist verklede jongen en meisje!

Je mag vrienden en vriendinnen van jullie school uit Budel uitnodigen, dit is alleen
voor de kinderen die in groep 8 zitten! Je mag maximaal 3 vrienden of vriendinnen
meenemen om deze avond te komen kijken. (let op: alleen voor groep 8).

I.v.m. feestdagen en het carnavalsbal geen club vanaf maandag 26 december t/
m zaterdag 7 januari.

Namens de leiding wensen we jullie allemaal fijne feestdagen en een gelukkig 2012!

Groeten van de leiding!

Reageren is niet mogelijk.