Jeugdprinsenpaar 2012!

Geplaatst door op 6 januari 2012
Prins Sem en Prinses Daniek

Het jeugdprinsenpaar van 2012: Prins Sem en Prinses Daniek

Bökskes en Getjes,

Bij deze wil ik met trots aan jullie presenteren: Jeugdprins Sem en Jeugdprinses Daniek. Dit jaar gaat er weer een op en top carnavalspaar voorop in onze jeugdige polonaise. In deze kennismaking kunnen jullie een kijkje nemen in het ‘normale’ carnavalsleven van ons Jeugdprinsenpaar.

Jeugdprins Sem is een geboren Buullander uit het gezin van Gert en Mariëlle Hegge. We kennen Sem natuurlijk al van de Raad van 11, waar hij alweer een aantal jaren met veel enthousiasme aan deelneemt. Zo is het ontstaan dat de jaarlijkse skivakantie van het gezin niet eerder van start mocht gaan dan wanneer de kinderoptocht was afgelopen. Want naarmate Sem ouder werd hebben hij en zijn zus Nikki er voor weten te zorgen dat er toch maar beter carnaval kan worden gevierd in plaats van op de ski! Een beter besluit had niet genomen kunnen worden!
Naast het carnaval vieren zijn er nog meer hobby’s van dit drukke baasje. Maandagavond ravotten met de mannen bij Jeugdclubs Budel, de bossen in of rond het kampvuur, het maakt deze prins niet uit! Op sportief vlak zit het wel goed, het loopwonder van SV Budel D5 laat graag van zich horen tijdens de wedstrijden.
Bij deze is het wellicht ook goed om te laten weten dat, Juffen Monique, Danielle en Anne van De Schatkist, het misschien zwaar te verduren krijgen als onze prins weer tot in de late uurtjes op de dansvloer heeft doorgebracht. En buiten al deze hobby’s is er tijdens de carnavalsperiode ook nog tijd om met CV De Knuppuls mee te bouwen aan hun Carnavalswagen.

Ook de Jeugdprinses is uit het juiste carnavalshout gesneden. Daniek is de dochter van Harrie en Pauly Slegers en samen met haar broer Roel strijden ook zij ervoor om wel te gaan skiën maar zeker NIET met Carnaval. En met succes!
Bij de Jeugdclub kennen we Daniek als de vrolijke spontane meid, die al jaren geen enkele activiteit wil missen. Zo wordt er vaak meegedaan met de Kinderbontemiddag en zullen we haar ook dit jaar op het podium terugvinden. En dit belooft een spektakel, met een Mexicaans tintje te gaan worden. Ook met de conditie zit het met deze prinses wel snor. Bij Turnlust Budel heeft ze de nodige soepelheid in de heupen opgebouwd, waardoor een paar uur polonaise voor haar geen enkel probleem is.
Ook op De Boogurt mag dit jaar de vlag uit. De Jeugdprinses probeert tussen het feesten door nog even de ogen open te houden voor de lessen van Juffen Bianca en Beppie.

Dit jaar kunnen we er vanuit gaan daê er Buuls gepröt wurd bie ut jeugdcarnaval, want dit Prinsenpaar heeft de Buulse taol met de paplepel ingegoten gekregen. En ook het muziek maken is een hobby welke ze ieder op hun eigen instrument graag uitvoeren. Zo wordt er
geoefend aan de Buulderbuk Mars door Sem met de gitaar en Daniek met haar hobo. Kortom, alles is aanwezig om er een geweldige carnaval van te maken. En dit gaan ze natuurlijk niet alleen doen, maar samen met hun eigen Jeugdraad van 11 en Vorst. Samen zullen Prins Sem en Prinses Daniek carnaval 2012 tot een groot feest maken onder hunne leus:

EFFE GEN CLUB, MUZIEKLES OF VOETBAL,
WANT WILLIE ZIEN NOW DRUK MEJ CARNAVAL

De bekendmakings filmpresentatie:

De foto’s van het prinsenbal zijn hier te vinden!

Reageren is niet mogelijk.