60-jarig Jubileum Jeugdclubs Budel!

Geplaatst door op 3 september 2012

Zondag 9 september pakken we onze seizoensopening groots aan ivm het 60-jarig jubileum met een familie activiteit.

Aanvang 11.00 uur

Jullie zijn welkom met jullie ouders, vrienden en familie. Deze dag zal in het teken staan van buikschuiven, stormbaan, springkussen, schmincken en nog vele andere activiteiten. Ook aan de papa’s en mama’s wordt gedacht zodat zij gezellig samen met de andere papa’s en mama’s een hapje en een drankje kunnen kopen aan onze bar of bbq. Onze leden krijgen van de club een broodje hamburger of frikandel.

Aanmelden voor deze dag kunt u via dit formulier doen voor woensdag 5 september. Dit geldt voor iedereen, dus ook als je niet mee wil doen met het buikschuiven.

Buikschuifwedstrijd
Schrijf je nu ook alvast in via dit formulier om als team, of alleen deel te nemen aan het buikschuiven. Ook de papa’s en mama’s, ooms, tantes, opa’s en oma’s mogen zich inschrijven voor het buikschuiven, wij zorgen dan voor een spannende competitie! Op de dag zelf is er ook nog de gelegenheid om je in te schrijven.

Bij slecht weer wordt gedacht aan een overdekt terras, verwarming en natuurlijk OVERDEKT BUIKSCHUIVEN.

Denk er aan om als deelnemer een handdoek, slippers en droge kleren mee te nemen.

Programma:
11.00 uur: Aanvang en inschrijven voor ballonnenwedstrijd
11.30 uur: Oplaten van de ballonnen
12.00 uur: Start buikschuiven en doordraaispellen voor alle kinderen
16.00 uur: Finale en prijsuitreiking
17.00 uur: Einde programma

Reageren is niet mogelijk.