Woordje van het Jeugdprinsenpaar 2013!

Geplaatst door op 28 december 2012

Beste Carnavalsvrienden

Graag willen wij ons even voorstellen: Bas Vercoelen en Sanne Kromkamp oftewel Jeugdprins BAS en Jeugdprinses SANNE. Samen met onze Vorst en Raad van Elf gaan wij er een supergaaf, knallend carnavalsseizoen van maken! De bukskes en getjes kunnen zich lekker warm lopen aan onze schouders mej carnaval 2013!

Jeugdprinsenpaar 2013

Eind oktober kregen we een telefoontje van de Jeugdclub of ze eens mochten komen praten over het carnaval. Hier hoefden we allebei geen seconde over na te denken en daarom zaten we dan ook met een big smile te luisteren naar wat we allemaal zouden kunnen verwachten als Jeugdprinsenpaar. Als eerste de foto’s maken en dan een lange tijd de kaken op elkaar totdat het seizoen echt van start ging met de bekendmaking op vrijdag 28 december!

Prins Bas is geboren in Buul en is de oudste uit het gezin van 3 kinderen, samen met zijn zusjes Laura en Kim gingen ze vroeger nog met het carnaval skiën. Tot 3 jaar geleden Steffan en Nicole Vercoelen bedachten om eens in januari te gaan, dan konden ze misschien met het carnaval ook nog een paar dagen skiën. Dit skiën is er dus niet meer van gekomen. Bas startte toen bij zijn carnavalsvereniging ‘CV de Klunze’ om wagens te bouwen en fanatiek mee te lopen in de Jeugdoptocht. Maar ook buiten Buul laten ze zich al zien, in Dorplein maer óch op Schót, waar ze vorig jaar de aanmoedigingsprijs mee naar huis namen!

Bas is een druk baasje met vele hobby’s, zo is hij fanatiek bij SV Budel als keeper van de D5 en is hij elke week op de blokhut ‘Op de Berg’ aanwezig om te ravotten bij Jeugdclubs Budel. Verder houdt onze prins ook van het DJ vak, hij draait dan graag een plaatje op de schoolfuiven. Misschien dat hij tussen de polonaises door ook nog achter de draaitafels is te spotten.

Jeugdprinses Sanne is ook een echte Buulse meid! Als dochter van Hannie en Ronald Kromkamp en samen met zusje Isa is haar het carnavalvieren met de paplepel ingegoten. Bij CV De Knuppuls was ze al van jongs af aan in de bouwschuur te vinden om daarna ook mee te doen voor de echte prijzen in de gröte optocht van Buul! En wat tegenwoordig niet iedereen gegeven is, ze kan nog echt plat Buuls praoten. Wat natuurlijk wel erg van pas komt, om op het podium de bukskes en getjes ‘s lêkker in ‘t Buuls aon te sprèken.

Net als de prins heeft ook Sanne nog veel meer hobby’s. Zo gooit ze elke week de spieren lekker los in De Zuiderpoort bij Turnlust Budel en is ze een echte waterrat. Als lid van de Cranendonckse Zwemclub is ze wekelijks aan het reddingszwemmen. Natuurlijk is ook onze Jeugdprinses fanatiek aanwezig bij de vele activiteiten van Jeugdclubs Budel, hier komt ze haar prins dan ook regelmatig tegen. Podiumvrees kent Sanne allerminst, ze treedt graag op met haar vriendinnen bij de Kinderbontemiddag.

Dit Jeugdprinsenpaar kent elkaar niet alleen van de club, maar vooral ook van school. Samen zitten ze namelijk in groep 8 van De Boogurt waar Juf Bianca en Meester Wil al geregeld gevist hebben of er ook dit jaar weer een Jeugdprins of Jeugdprinses uit hun klas zal komen. Aan school hebben ze dan ook allebei geen hekel, dit vooral omdat de pauzes zo gezellig zijn! Beiden hebben ze al eens proefgedraaid met de Jeugdraad van Elf, om zo het Buulse kindercarnaval van dichtbij mee te maken. Geweldig vonden ze dit! Al met al zijn deze twee drukke baasjes er helemaal klaar voor om carnaval 2013 tot een groot succes te maken onder hun leus:

Met Bas en Sanne voorop,

wordt carnaval helemaal top

Reageren is niet mogelijk.