Carnaval 2016: Jeugdprins Luuk & jeugdprinses Isa!

Geplaatst door op 14 december 2015
2016-jeugdprinsenpaar-luuk-isa.r

Het jeugdprinsenpaar van 2016! Traditioneel weer verzorgd door Jeugdclubs Budel!

Bökskes en Geitjes!

Met trots mag ik jullie voorstellen aan het nieuwe jeugdprinsenpaar! Jeugdprins Luuk en Jeugdprinses Isa! Zij gaan ervoor zorgen dat carnaval 2016 onvergetelijk wordt!

Jeugdprins Luuk is de oudste zoon van Adrie en Mieke. Luuk heeft nog 1 kleiner broertje Daan en samen zetten ze de Populier op zijn kop! Luuk is een bezige bij en is bij zowat iedere activiteit van de club aanwezig!

Als hij een keer niet op de blokhut op de Berg is, kun je hem het beste op het voetbalveld of achter zijn tekentafel gaan zoeken. Op het voetbalveld oefent Luuk veel, zodat hij uiteindelijk net zo goed kan worden als zijn favorieten Ronaldo, Messi, Depay en Guardado!

Luuk zit in groep 8 van de Boogurt en maakt zich daar samen met meester Marcel, juffrouw Beppie en juffrouw Daniëlle klaar voor de brugklas.

De Jeugdprins zijn favoriete eten is friet en dan vooral een Franky-burger van Bills. Dat moet helemaal goed komen deze carnaval! Luuk heeft al enige ervaring in de raad van 11 en zal dit meenemen, zodat hij ‘’zijn’’ raad goed kan dirigeren!

Onze Jeugdprinses Isa is de oudste dochter van Janneke en Guido. Samen met Suze zijn ze een vaste kern binnen Jeugdclubs Budel. Het maakt Isa niks uit, wat er allemaal gebeurd, zolang het maar gezellig is! Komt dat even goed uit met Carnaval!

Samen met de Junioren Meiden doet Isa dansen op de kinderbontemiddag. Ook dit jaar zal onze Jeugdprinses op het podium te bewonderen zijn! Ze laat dan ‘even’ zien wat ze allemaal leert bij UC Dance, waar onze Jeugdprinses maar al te graag gaat swingen!

Tussen de club en het dansen door gaat onze Jeugdprinses net als onze Jeugdprins naar de Boogurt, waar zij samen groep 8 op hol zetten!

Onze jeugdprinses is de allergrootste fan van de zelfgemaakte Lasagne van Papa en daar kan niks aan tippen, aldus onze Jeugdprinses.

Isa viert al jaren carnaval in Budel en is daarbij een trouwe kijker van de Buulse Optocht! Tijdens carnaval gaat ze graag met haar vriendinnen naar de Wielerbaan, om daar te ravotten en carnaval te vieren!

Jeugdprins Luuk en Jeugdprinses Isa zullen er een onvergetelijke carnaval van gaan maken! Dat doen ze natuurlijk niet alleen, maar ook samen met hun raad van 12! Ze sturen deze carnaval ander onder hun leus:

‘’Met Jeugdprins Luuk en Jeugdprinses Isa aan kop, wordt deze carnaval helemaal top!’’

Reageren is niet mogelijk.