Jeugdprinsenpaar Budel 2017: Sem en Isa!

Geplaatst door op 13 december 2016

jeugdprinsenpaar-2017

Bökskes en Geitjes!

Mag ik jullie even voorstellen aan het jeugdprinsenpaar van 2017! Jeugdprins Sem en Jeugdprinses Isa zullen ervoor gaan zorgen dat carnaval 2017 fantastisch wordt!

Jeugdprins Sem is de zoon van Wil van der Kruys en Louise Hölskens. Carnaval is bij Sem met de paplepel ingegoten! Sem is 12 en zit op de Schatkist bij meester Martijn. Mocht je Sem even kwijt zijn en hij is niet bij Jeugdclubs Budel is het raadzaam om hem te gaan zoeken tussen zijn dieren!

Sem is daar namelijk gek van en heeft een hoop huisdieren; let op: 9 kippen, 3 duiven, 2 honden, verschillende vogels, 2 cavia’s, 2 konijnen en 1 hamster. Ook doet Sem nog aan paardrijden! Zijn favoriete huisdier is toch zijn hond Vlekkie.

De favoriete kost van onze jeugdprins bestaat uit andijviestamppot met spek! Hij is een gemakkelijke eter, er is namelijk niets wat hij niet lust!

Onze jeugdprinses Isa is een dochter van Peter Friederichs en Miranda Linders. Ook Isa heeft al enige ervaring in het vieren van carnaval. Zo heeft zij al vaker in de raad van 11 gezeten! Isa is 11 jaar en heeft nog een jonger broertje Finn. Isa zit op basisschool de Boogurt bij Juffrouw Berty, juffrouw Daniëlle en juffrouw Marlijn! Buiten Jeugdclubs Budel is Isa gek op voetbal en op paardrijden! Haar grootste droom is dan ook om een eigen paard te hebben. Komt dat even goed uit met onze prins! Ook onze jeugdprinses is een grote dierenvriend en heeft 2 vissen en een konijn die luistert naar de naam Stampertje. Haar favoriete pony waar ze op rijdt heet Walter.

Onze jeugdprinses mag je ’s nachts wakker maken voor een heerlijke pizza! Mocht je met spruitjes of bonen naast haar bed staan, heeft ze toch liever dat je haar laat slapen.

Jeugdprins Sem en jeugdprinses Isa gaan er een fantastisch carnavalsseizoen van maken onder de volgende leus:

‘’Now de perd op stal, want willie vieren carnaval!’’

Reageren is niet mogelijk.