Jeugdprinsenpaar 2018! Prins Tim en prinses Floor!

Geplaatst door op 8 december 2017

Bökskes en Geitjes!

Mag ik jullie even voorstellen aan het jeugdprinsenpaar van 2018! Jeugdprins Tim en Jeugdprinses Floor zullen dit jaar de kar gaan trekken en carnaval 2018 onvergetelijk maken!

Jeugdprins Tim is de zoon van Johan en Wendy van Vlierden en de grote broer van Lotte! Carnaval vieren kan Tim als geen ander! Zo heeft jeugdprins Tim al enkele jaren naar zijn voorganger kunnen kijken toen hij lid was van de Raad van 12! Verder zullen velen hem herkennen tijdens de carnaval als ze hem verkleed zien als een toffe peer! Jeugdprins Tim is inmiddels 12 jaar geworden en zit in groep 8 van basisschool de Schatkist. Meester Martijn gaat hem hier klaarstomen om naar het middelbaar onderwijs te gaan, maar allereerst gaat onze jeugdprins aan meester Martijn leren hoe er carnaval gevierd moet worden!

De favoriete hobby’s van Tim zijn, voetballen, naar de club gaan en FIFA 18 spelen op de Xbox. Om jeugdprins Tim achter de Xbox vandaan te krijgen zal zijn moeder zelfgemaakte lasagne klaar moeten maken, want daar is onze jeugdprins dol op! Waar onze jeugdprins minder dol op is, zijn bananen! Die vindt hij dan weer niet lekker. Als laatste beheerst onze jeugdprins het Buulse dialect als geen ander! Mocht je tijdens de carnaval een vraag aan hem stellen, krijg je gegarandeerd een antwoord in het Buuls terug!

Onze jeugdprinses Floor is de dochter van Leo en Karin Verhees! Zij heeft nog een grote zus Evy, bij wie ze altijd terecht kan! Jeugdprinses Floor heeft ook nog een hond Vlekkie, op wie ze erg dol is! Jeugdprinses Floor is 11 jaar en heeft al de nodige ervaring in het vieren van carnaval! Zo heeft zijzelf nog meegelopen in de kinderoptocht met CV de Bèste! Zij zit in groep 8 van basisschool de Boogurt en krijgt hier les van juffrouw Marlijn en Marjan. Dat het allemaal wel goed zit bij juffrouw Marlijn en juffrouw Marjan blijkt maar weer, aangezien onze jeugdprinses graag gaat zwemmen met de klas! Verder gaat onze jeugdprinses met veel plezier naar de club en vindt ze voetballen erg leuk!

Ze vindt het erg leuk om een avondje met haar vriendinnen te giebelen! Ze wordt dan ook de giebelkoningin genoemd! Ze vindt friet met ketchup erg lekker, maar de ketchup moet natuurlijk wel de échte Heinz ketchup zijn! Zuurkoolstamppot vindt ze niet zo lekker, en slaat ze dan ook liever over.

Jeugdprins Tim en jeugdprinses Floor gaan er dit jaar een geweldig carnavalsseizoen van maken en dat doen ze onder de volgende leus:

‘’Now ff gen club of voetbal, want willie vieren now urst carnaval!’’

Reageren is niet mogelijk.