Jeugdprinsenpaar 2020: Jeugdprins Kes en Jeugdprinses Mara!

Geplaatst door op 13 december 2019

Zij zullen ervoor gaan zorgen dat carnaval 2020 fantastisch wordt!

Jeugdprins Kes is de oudste zoon van Dennis en Ascha van Hunsel. Kes heeft ook nog een broertje Jor en samen zetten ze de fazantlaan op zijn kop! Kes is 11 jaar oud en zit op OBS De Triolier in groep 8 daar wordt hij door meester Remco klaargestoomd om naar het voortgezet onderwijs te gaan.

Jeugdprinses Mara is de jongste dochter van André en Bianca Vasen. Mara heeft ook nog een grote broer en zus genaamd Tijl en Silke. Met zijn vijven wonen ze lekker rustig in de Bosch in Budel. Mara is 11 jaar oud en zit in groep 8 van basisschool de Boogurt . Daar zullen meester Roel en juf Marlijn wel staan te kijken dat ook onze jeugdprinses na een druk weekend moe kan worden.

Ons jeugdprinsenpaar gaat er in het 66e jubileumjaar samen met hun jeugd raad van 12 een fantastisch seizoen van maken onder hun leus:

Kes en Mara als jeugdprinsenpaar, dat wordt een super carnavalsjaar! Alaaf!!

Reageren is niet mogelijk.